Events & Teambuilding
wydarzenia i imprezy
firmowe

Zima, zima, zimno wszędzie. A jak Śnieg w Polsce to... tylko w Zakopanem.

Dlatego jako nagrodę za najlepszą sprzedaż, zabraliśmy grupę 40 przedstawicieli handlowych do Zakopanego, aby spróbować…

Skutery śnieżne w Zakopanem

Grudzień to też oczywiście okres wigilijny, dlatego zorganizwaliśmy spotkanie w Poznańskim hotelu Andersia. Wydarzenie przybrało kształt mikołajkowej zabawy połączonej z kolacją i imprezą taneczną.

Całość…

Wigilijna improwizacja z AB OVO

Mieliśmy przyjemność organizować spotkanie biznesowe dla jednego z naszych klientów w hotelu Sheraton w Krakowie. Odwiedzliśmy restaurację Wierzynek, gdzie stołowali się królowie Polski. W programie…

Gala w Wieliczce

W Październiku realizowaliśmy nietuzinkową formę integracji z przedstawieniem samochodów o napędzie elektrycznym. Ubraliśmy to w koncepcję kreatywną "Niech Moc będzie z Nami"

Koncepcja nawiązywała…

Moc z Wami

Dla klienta z branży automotive przygotowaliśmy świąteczne Christmas Party dla grupy 80 osób wybierając na miejsce spotkania niezwykle urokliwy hotel Głęboczek na Mazurach.

Wigilia na Mazurach

pomysłowość
budowanie relacji
atrakcyjna cena

BET - budget events & teambuilding - to oferta dla firm szukających innowacyjnych, sprawdzonych i tanich ofert dla określonych grup odbiorców. Propozycje BET są przystosowane do wdrożenia dla grup liczących od kilku do kilkuset osób. Każdy może dokonać wstępnych kalkulacji poprzez kalkulator cenowy zawarty w ofercie lub wysyłając do nas zapytanie.

Grupa TSO sp. z o.o.
Centrala firmy

ul. Piątkowska 112A
60-649 Poznań

Tel. +48 61 656 99 99
Email: biuro@tso.pl


Oddział Warszawa

ul. Woronicza 31
klatka E,apartament 156
02-640 Warszawa

Tel. +48 22 891 28 08
Email: biuro@tso.pl

x
TSO Newsletter Nowości w Twojej skrzynce
Bądź na bieżąco z ostatnimi wiadomościami Grupy TSO, nowymi destynacjami, propozycjami wyjazdów incentive i pomysłami na eventy.
Zapisz się teraz