Jedyne Takie Show na Świecie
Powrót do listy

Jedyne Takie Show na Świecie (www.jtsns.pl) to widowisko łączące w sobie teatr, kabaret oraz film tworząc jedno, interaktywne wydarzenie, którego każdorazowo reżyserem jest Publiczność. Dzięki temu show jest za każdym razem inne - jedyne i niepowtarzalne. Wszystko dzięki widowni, która inspiruje aktorów Teatru AB OVO narzucając im miejsca akcji scenek, tytułów piosenek, stylów filmowych i teatralnych w jakich mają grać, a wręcz  pisząc im kwestie.

To oryginalny, niepowtarzalny, zaskakujący, prześmieszny spektakl, który ubrany w multimedia staje się widowiskiem na najwyższym światowym poziomie, dlatego jego nazwę można określić tylko jednym słowem SHOW.

To jednocześnie niezapomniane i niepowtarzalne SHOW, które może stanowić doskonałą atrakcję podczas Twojej następnej imprezy firmowej. Wykorzystaj angażujący spektakl, by włączyć swoich pracowników, klientów czy partnerów biznesowych do wspólnej zabawy na niecodziennej płaszczyźnie.

Opcje dodatkowe
  • Dowolność w zakresie kształtowania tematyki przedstawienia
Inne ważne:
  • Niezbędne jest spełnienie wymogów technicznych dla spektaklu (nagłośnienie, multimedia, scena, garderoby ? szczegóły na żądanie)
  • Grupy: dowolne

GRUPA TSO jest członkiem Stowarzyszenia
Organizatorów Incentive Travel

SOIT
Jedyne Takie Show na Świecie

Ceny pakietów

Ilość osóbCena PLN netto
grupy dowolne 28 500

Spodobał Ci się nasz pomysł? Chciałbyś porozmawiać o podobnym? Zapytaj nas - odpowiemy!

Wykonaj działanie: 9 - 5 =

Grupa TSO sp. z o.o.
Centrala firmy

ul. Piątkowska 112A
60-649 Poznań

Tel. +48 61 656 99 99
Email: biuro@tso.pl


Oddział Warszawa

ul. Woronicza 31
klatka E,apartament 156
02-640 Warszawa

Tel. +48 22 891 28 08
Email: biuro@tso.pl